دکتر فاطمه سالمی

دکتر فاطمه سالمی
راه های ارتباط با دکتر فاطمه سالمی

همدان - مطب

اطلاعات مطب دکتر فاطمه سالمی
 • آدرس:
  ابتدای خیابان جهان نما- جنب باشگاه تختی مجتمع ایران مهر-طبقه دوم- واحد 5
 • تلفن:
  08138202999
 • ایمیل:
  info@drsalemi.com
 • اینستاگرام:
  https://www.instagram.com/dr_salemi_radiology
توصیه های پزشکی

چرا انجام‌ رادیوگرافی‌ لازم است؟

تصاویر‌ رادیوگرافی‌ به دندانپزشک‌ کمک می کند که اطلاعات بیشتری‌ نسبت به‌ معاینه‌ بالینی‌ به دست آورد‌ و بیماری‌هایی مانند‌ پوسیدگی‌ های بین‌ دندانی‌ و عفونت‌ استخوان‌ اطراف ریشه‌ دندان و همچنین‌ وضعیت‌ جوانه دندان‌های‌ دائمی قبل از رویش،‌ که از نظر بالینی‌ قابل مشاهده نیستند را بررسی ‌نماید.

آیا اشعه‌ ناشی از رادیوگرافی‌ دندان برای بدن ضرر دارد؟

هر چند‌ تا آنجا که‌ ممکن است باید از دریافت‌ اشعه X غیر ضروری خودداری کرد اما لازم به ذکر است که دوز اشعه ناشی از معاینات‌ رادیوگرافی‌ دندانپرشکی‌ بسیار کم‌ ا ست و از طرفی استفاده از محافظ‌ تیروئید سربی‌ و روپوش ‌سربی‌ از ارگان‌های حیاتی‌ در مقابل پرتو، محافظت‌ می کند.‌

درباره دکتر فاطمه سالمی بیشتر بدانید

مرکز تخصصی رادیولوژی دیجیتال دهان، فک و صورت

مرکز تخصصی رادیولوژی دهان،فک و صورت دکتر فاطمه سالمی مجهز به جدیدترین دستگاههای رادیولوژی دیجیتال فک و صورت و CBCT می باشد. این مرکز با بهره گیری از کامل ترین دستگاههای رادیولوژی و گردهم آوردن پرسنل مجرب و کار آزموده سعی در ارائه انواع خدمات رادیولوژی فک و صورت با بالاترین کیفیت به بیماران در تمامی گروههای سنی را دارد.

دکتر فاطمه سالمی تحصیلات دندانپزشکی خود را در دانشکده دندانپزشکی همدان به پایان رسانده و رشته تخصصی رادیولوژی دهان، فک و صورت را در دانشکده دندانپزشکی اصفهان گذرانده و بورد تخصصی خود را در سال 88 دریافت نموده است. ایشان هم اکنون بعنوان عضو هیئت علمی در دانشکده دندانپزشکی همدان در زمینه های پژوهشی و آموزشی و اجرایی مشغول به فعالیت می باشد و چندین مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی منتشر کرده است.

جهت ارتباط میتوانید به وب سایت دکتر فاطمه سالمی مراجعه کنید.

نشان شده